MMSZ4V7T3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ4V7T3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MMSZ4V7T3
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: MMSZ4V7T3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMSZ4V7T3
Αριθμός εξαρτήματος MMSZ4V7T3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1331672 pcs Φύλλο δεδομένων MMSZ4V7T3.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης MMSZ4V7