MMSZ15T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ15T3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MMSZ15T3G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: MMSZ15T3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMSZ15T3G
Αριθμός εξαρτήματος MMSZ15T3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 15V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1903782 pcs Φύλλο δεδομένων MMSZ15T3G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 15V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 15V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 10.5V Αριθμός μέρους βάσης MMSZ15