MMSZ10T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MMSZ10T1G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: MMSZ10T1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMSZ10T1G
Αριθμός εξαρτήματος MMSZ10T1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2745655 pcs Φύλλο δεδομένων MMSZ10T1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 10V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα MMSZ10T1GOS
MMSZ10T1GOS-ND
MMSZ10T1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200nA @ 7V Αριθμός μέρους βάσης MMSZ10