MMBTH10LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBTH10LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS SS VHF MIXER NPN 25V SOT23
Φύλλα δεδομένων: MMBTH10LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMBTH10LT1G
Αριθμός εξαρτήματος MMBTH10LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS SS VHF MIXER NPN 25V SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1364322 pcs Φύλλο δεδομένων MMBTH10LT1G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 25V transistor Τύπος NPN
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236) Σειρά -
Ισχύς - Max 225mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα MMBTH10LT1GOSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) Θόρυβος Σχήμα (dB Τύπος @ στ) -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κέρδος - Συχνότητα - Μετάβαση 650MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Transistor NPN 25V 650MHz 225mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V