MMBD101LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBD101LT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 225MW 7V SOT23
Φύλλα δεδομένων: MMBD101LT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMBD101LT1G
Αριθμός εξαρτήματος MMBD101LT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 225MW 7V SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1119997 pcs Φύλλο δεδομένων MMBD101LT1G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 7V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Αντίσταση @ Αν, F -
Έκλυση ενέργειας (Max) 225mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα MMBD101LT1GOSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky - Single Λεπτομερής περιγραφή RF Diode Schottky - Single 7V 225mW SOT-23-3 (TO-236)
Χωρητικότητα @ VR, F 1pF @ 0V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης MMBD101
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MMBD1201_D87Z
MMBD1201_D87Z
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23
Σε απόθεμα: 5783 pcs
Κατεβάστε: MMBD1201_D87Z.pdf
RFQ
MMBD1203
MMBD1203
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Κατεβάστε: MMBD1203.pdf
RFQ
MMB8G-HF
MMB8G-HF
Κατασκευαστές: Comchip Technology
Περιγραφή: DIODE BRIDGE RECTIFIER
Κατεβάστε: MMB8G-HF.pdf
MMB75A-2-N
MMB75A-2-N
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Κατεβάστε: MMB75A-2-N.pdf
Κατεβάστε: MMBD1203_D87Z.pdf
MMB8G-G
MMB8G-G
Κατεβάστε: MMB8G-G.pdf
Κατεβάστε: MMBD1204.pdf
MMBD101LT1
MMBD101LT1