MM5Z8V2T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z8V2T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MM5Z8V2T1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: MM5Z8V2T1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM5Z8V2T1
Αριθμός εξαρτήματος MM5Z8V2T1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4547 pcs Φύλλο δεδομένων MM5Z8V2T1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα MM5Z8V2T1OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 8.2V 200mW ±6% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 700nA @ 5V
Αριθμός μέρους βάσης MM5Z8V2
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM5Z8V2T1G
MM5Z8V2T1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD523
Σε απόθεμα: 2652687 pcs
Κατεβάστε: MM5Z8V2T1G.pdf
RFQ
MM5Z8V2ST1
MM5Z8V2ST1
Σε απόθεμα: 4441 pcs
Κατεβάστε: MM5Z8V2ST1.pdf
RFQ
MM5Z7V5ST1G
MM5Z7V5ST1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD523
Κατεβάστε: MM5Z7V5ST1G.pdf
MM5Z8V2
Περιγραφή: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523F