MM5Z7V5ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z7V5ST1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: MM5Z7V5ST1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM5Z7V5ST1
Αριθμός εξαρτήματος MM5Z7V5ST1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5956 pcs Φύλλο δεδομένων MM5Z7V5ST1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα MM5Z7V5ST1OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 200mW ±2% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 5V
Αριθμός μέρους βάσης MM5Z7V5
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM5Z7V5
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD523F
Σε απόθεμα: 5625 pcs
Κατεβάστε: MM5Z7V5.pdf
RFQ
MM5Z6V8T1
MM5Z6V8T1
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD523
Σε απόθεμα: 6015 pcs
Κατεβάστε: MM5Z6V8T1.pdf
RFQ
MM5Z7V5ST1G
MM5Z7V5ST1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD523