MM5Z5V1ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z5V1ST1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: MM5Z5V1ST1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM5Z5V1ST1
Αριθμός εξαρτήματος MM5Z5V1ST1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5922 pcs Φύλλο δεδομένων MM5Z5V1ST1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα MM5Z5V1ST1OSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 60 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.1V 200mW ±2% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 2V