MM5Z3V3ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z3V3ST1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: MM5Z3V3ST1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM5Z3V3ST1
Αριθμός εξαρτήματος MM5Z3V3ST1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων MM5Z3V3ST1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα MM5Z3V3ST1OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.3V 200mW ±3% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V
Αριθμός μέρους βάσης MM5Z3V3
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM5Z39VT1
MM5Z39VT1
Περιγραφή: DIODE ZENER 39V 200MW SOD523
Σε απόθεμα: 5057 pcs
Κατεβάστε: MM5Z39VT1.pdf
RFQ
MM5Z3V3
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523F