MM5Z2V7T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z2V7T1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: MM5Z2V7T1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM5Z2V7T1G
Αριθμός εξαρτήματος MM5Z2V7T1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1429013 pcs Φύλλο δεδομένων MM5Z2V7T1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα MM5Z2V7T1GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 500mW ±7% Surface Mount SOD-523
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM5Z2V7
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM5Z2V7T1
MM5Z2V7T1
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD523
Σε απόθεμα: 5919 pcs
Κατεβάστε: MM5Z2V7T1.pdf
RFQ
MM5Z33VT1
MM5Z33VT1
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 200MW SOD523
Κατεβάστε: MM5Z33VT1.pdf
RFQ
MM5Z2V7
MM5Z2V7
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD523F