MM3Z39VST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z39VST1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 39V 300MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z39VST1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z39VST1G
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z39VST1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 39V 300MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1408701 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z39VST1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 39V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα MM3Z39VST1GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 130 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 39V 300mW Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 27.3V