MM3Z2V7T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V7T1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z2V7T1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z2V7T1G
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z2V7T1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4763298 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z2V7T1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα MM3Z2V7T1G-ND
MM3Z2V7T1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 300mW ±7% Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z2V7
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM3Z2V4T1G
MM3Z2V4T1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
Κατεβάστε: MM3Z2V4T1G.pdf
RFQ
MM3Z33VB
MM3Z33VB
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323F
Κατεβάστε: MM3Z33VB.pdf
RFQ
MM3Z2V7T1
MM3Z2V7T1
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323