MJE18002
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MJE18002 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MJE18002
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 450V 2A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: MJE18002.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MJE18002
Αριθμός εξαρτήματος MJE18002 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 450V 2A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5376 pcs Φύλλο δεδομένων MJE18002.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 450V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 200mA, 1A
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά SWITCHMODE™ Ισχύς - Max 50W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα MJE18002OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Συχνότητα - Μετάβαση 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 2A 13MHz 50W Through Hole TO-220AB DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 14 @ 200mA, 5V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MJE172
MJE172
Περιγραφή: TRANS PNP 80V 3A TO225AA
Σε απόθεμα: 5675 pcs
Κατεβάστε: MJE172.pdf
RFQ
MJE18002G
MJE18002G
Σε απόθεμα: 5352 pcs
Κατεβάστε: MJE18002G.pdf
RFQ
MJE180
MJE180
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TRANS NPN 40V 3A TO-126
Κατεβάστε: MJE180.pdf
MJE172G
MJE172G
Κατεβάστε: MJE172G.pdf
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TRANS PNP 80V 3A SOT-32
Κατεβάστε: MJE172.pdf
Περιγραφή: DIE TRANS NPN 40V SMALL SIGNAL