MID400WV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MID400WV
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP
Φύλλα δεδομένων: MID400WV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MID400WV
Αριθμός εξαρτήματος MID400WV Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 43988 pcs Φύλλο δεδομένων MID400WV.pdf
Τάσης - Προμήθεια 7V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V (Max) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 1ms, 1ms (Typ) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.400", 10.16mm) Τύπος εξόδου Open Collector
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Είσοδοι - Side 1 / Side 2 1/0
Ρυθμός δεδομένων - Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 20mA