MCT5200300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Φύλλα δεδομένων: MCT5200300.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCT5200300
Αριθμός εξαρτήματος MCT5200300 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5473 pcs Φύλλο δεδομένων MCT5200300.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 30V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.25V VCE Κορεσμός (Max) 400mV
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 1.3µs, 16µs
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Transistor with Base Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 75% @ 10mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) -
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 150mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 50mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MCT52003SD
MCT52003SD
Περιγραφή: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Σε απόθεμα: 4401 pcs
Κατεβάστε: MCT52003SD.pdf
RFQ
MCT5200W
MCT5200W
Σε απόθεμα: 5481 pcs
Κατεβάστε: MCT5200W.pdf
RFQ
MCT2VM
MCT2VM
Περιγραφή: OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6DIP
Κατεβάστε: MCT2VM.pdf
MCT5200
MCT5200
Κατεβάστε: MCT5200.pdf
Κατεβάστε: MCT5200SD.pdf
MCT4
MCT4
Περιγραφή: OPTOISO 1KV TRANSISTOR TO206AA
Κατεβάστε: MCT4.pdf
MCT5200300W
MCT5200300W
Κατεβάστε: MCT5200300W.pdf
MCT5200S
MCT5200S
Κατεβάστε: MCT5200S.pdf
MCT2W
MCT2W
Κατεβάστε: MCT2W.pdf
MCT4R
MCT4R
Κατεβάστε: MCT4R.pdf
MCT2TVM
MCT2TVM
Κατεβάστε: MCT2TVM.pdf
Κατεβάστε: MCT52003S.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών