MC44608P40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG CTRLR FLYBK ISO PWM 8-DIP
Φύλλα δεδομένων: MC44608P40.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC44608P40
Αριθμός εξαρτήματος MC44608P40 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5416 pcs Φύλλο δεδομένων MC44608P40.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 6.6 V ~ 16 V Τάση - Εκκίνηση 13.1V
Τάσης - Ανάλυση - τοπολογία Flyback
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα MC44608P40OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 150°C (TJ) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εσωτερική Switch (s) No
Συχνότητα - Αλλαγή 40kHz Προστασία σφαλμάτων Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage
Κύκλος καθηκόντων 82% Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology 40kHz 8-PDIP