MC33077DR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP GP 37MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC33077DR2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC33077DR2G
Αριθμός εξαρτήματος MC33077DR2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC OPAMP GP 37MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125652 pcs Φύλλο δεδομένων MC33077DR2G.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Τάση - Είσοδος Offset 130µV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC περιστροφής Rate 11 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου -
Αλλα ονόματα MC33077DR2G-ND
MC33077DR2GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Προϊόν 37MHz
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια 3.5mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 33mA Τρέχουσες - Bias Είσοδος 280nA