MC14016BD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MC14016BD
Περιγραφή προϊόντος IC SWITCH 1X1 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC14016BD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1045 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC14016BD
Αριθμός εξαρτήματος MC14016BD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 237321 pcs Φύλλο δεδομένων MC14016BD.pdf
Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 3 V ~ 18 V Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) -
Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) - Κύκλωμα διακοπτών SPST - NO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αντίσταση κατάστασης (Max) 400 Ohm
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 1:1
Λεπτομερής περιγραφή 4 Circuit IC Switch 1:1 400 Ohm 14-SOIC Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 100nA
Στιχομυθία -80dB @ 1MHz Φόρτιση με ένεση -
Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 10 Ohm Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 5pF
Αριθμός μέρους βάσης MC14016B -3dB εύρος ζώνης 37MHz