MC10H209MEL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC10H209MEL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC GATE OR/NOR DUAL 4-5 16SOEIAJ
Φύλλα δεδομένων: MC10H209MEL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC10H209MEL
Αριθμός εξαρτήματος MC10H209MEL Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4727 pcs Φύλλο δεδομένων MC10H209MEL.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOEIAJ
Σειρά 10H Schmitt Trigger Είσοδος No
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Τύπος εξόδου Differential Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 75°C