MC10EL57DR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MULTIPLXR 4:1 ECL DFF 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC10EL57DR2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC10EL57DR2
Αριθμός εξαρτήματος MC10EL57DR2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5645 pcs Φύλλο δεδομένων MC10EL57DR2.pdf
Τάση τροφοδοσίας Πηγή Dual Supply Τάσης - Προμήθεια ±4.2 V ~ 5.7 V
Τύπος Multiplexer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά 10EL Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C