MBRS3100PT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRS3100PT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC-2
Φύλλα δεδομένων: MBRS3100PT3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRS3100PT3G
Αριθμός εξαρτήματος MBRS3100PT3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159452 pcs Φύλλο δεδομένων MBRS3100PT3G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 790mV @ 3A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F -