MBRP400100CTLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRP400100CTLG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 100V 200A POWERTAP2
Φύλλα δεδομένων: MBRP400100CTLG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRP400100CTLG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 200A POWERTAP2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4635 pcs Φύλλο δεδομένων MBRP400100CTLG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 830mV @ 200A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerTap II Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Powertap II Αλλα ονόματα MBRP400100CTLGOS
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 200A Chassis Mount Powertap II
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 6mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A