MBRB40250TG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB40250TG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 250V 40A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: MBRB40250TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRB40250TG
Αριθμός εξαρτήματος MBRB40250TG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 250V 40A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65034 pcs Φύλλο δεδομένων MBRB40250TG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 970mV @ 40A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 250V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα MBRB40250TG-ND
MBRB40250TGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 250V 40A Surface Mount D2PAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 250µA @ 250V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 40A
Χωρητικότητα @ VR, F 500pF @ 5V, 1MHz