MBRB20200CTT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB20200CTT4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Φύλλα δεδομένων: MBRB20200CTT4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRB20200CTT4G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79121 pcs Φύλλο δεδομένων MBRB20200CTT4G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK-3 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα MBRB20200CTT4GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A