MBRB20100CTT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB20100CTT4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Φύλλα δεδομένων: MBRB20100CTT4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBRB20100CTT4G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92119 pcs Φύλλο δεδομένων MBRB20100CTT4G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK-3 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα MBRB20100CTT4GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A