MBR60L45CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR60L45CTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Φύλλα δεδομένων: MBR60L45CTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR60L45CTG
Αριθμός εξαρτήματος MBR60L45CTG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75045 pcs Φύλλο δεδομένων MBR60L45CTG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 550mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα MBR60L45CTG-ND
MBR60L45CTGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 30A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2mA @ 45V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A