MBR20H100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR20H100CTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR20H100CTG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR20H100CTG
Αριθμός εξαρτήματος MBR20H100CTG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5891 pcs Φύλλο δεδομένων MBR20H100CTG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 770mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα MBR20H100CTG-ND
MBR20H100CTGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4.5µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A Αριθμός μέρους βάσης MBR20H100CT
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR20H100CTGHE3/45
MBR20H100CTGHE3/45
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay