MBR20150CTTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR20150CTTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR20150CTTU.pdf2.MBR20150CTTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR20150CTTU
Αριθμός εξαρτήματος MBR20150CTTU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80183 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR20150CTTU.pdf2.MBR20150CTTU.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A Αριθμός μέρους βάσης MBR20150CT