MBR10H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR10H100CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Φύλλα δεδομένων: MBR10H100CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR10H100CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR10H100CT Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5193 pcs Φύλλο δεδομένων MBR10H100CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 730mV @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3.5µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR10H100CT-E1
MBR10H100CT-E1
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Σε απόθεμα: 4925 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MBR10H100CTHE3/45
MBR10H100CTHE3/45
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay