MBR10100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR10100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MBR10100
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220-2
Φύλλα δεδομένων: MBR10100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR10100
Αριθμός εξαρτήματος MBR10100 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5521 pcs Φύλλο δεδομένων MBR10100.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 800mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-2 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά SWITCHMODE™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα MBR10100OS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A
Χωρητικότητα @ VR, F - Αριθμός μέρους βάσης MBR10100
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR0560L-TP
MBR0560L-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Co
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 60V 500MA SOD123
Σε απόθεμα: 5373 pcs
Κατεβάστε: MBR0560L-TP.pdf
RFQ
MBR10100 C0G
MBR10100 C0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Σε απόθεμα: 225269 pcs
Κατεβάστε: MBR10100 C0G.pdf
RFQ
MBR0560-TP
MBR0560-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: MBR0560-TP.pdf
MBR10100
MBR10100
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AC
Κατεβάστε: MBR10100.pdf
MBR10100-E3/4W
MBR10100-E3/4W
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: MBR10100-E3/4W.pdf
MBR0580S1-7
MBR0580S1-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 80V 500MA SOD123
Κατεβάστε: MBR0580S1-7.pdf
MBR10100CD-E1
MBR10100CD-E1
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Κατεβάστε: MBR10100CD-E1.pdf
MBR10100-M3/4W
MBR10100-M3/4W
Κατεβάστε: MBR10100-M3/4W.pdf
MBR0540T3G
MBR0540T3G
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD123
Κατεβάστε: MBR0540T3G.pdf
MBR10100CD-G1
MBR10100CD-G1
Κατεβάστε: MBR10100CD-G1.pdf