MAX809SN232T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAX809SN232T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC MPU SUPERVISORY 2.32V SOT23
Φύλλα δεδομένων: MAX809SN232T1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MAX809SN232T1
Αριθμός εξαρτήματος MAX809SN232T1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC MPU SUPERVISORY 2.32V SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5616 pcs Φύλλο δεδομένων MAX809SN232T1.pdf
Τάσης - Όριο 2.32V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236) Σειρά -
Επαναφορά Timeout 140 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Αλλα ονόματα MAX809SN232T1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός μέρους βάσης MAX809
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX809SN120T1G
MAX809SN120T1G
Περιγραφή: IC MPU RESET MON 1.20V SOT-23
Σε απόθεμα: 315242 pcs
Κατεβάστε: MAX809SN120T1G.pdf
RFQ
MAX809SN232T1G
MAX809SN232T1G