LP2951ACN-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DIP
Φύλλα δεδομένων: LP2951ACN-3.3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP2951ACN-3.3
Αριθμός εξαρτήματος LP2951ACN-3.3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4516 pcs Φύλλο δεδομένων LP2951ACN-3.3.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα LP2951ACN-3.3OS
LP2951ACN33
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-PDIP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης LP2951
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP2951ACN-3.3/NOPB
LP2951ACN-3.3/NOPB
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8DIP