LP2951ACD-3.3G
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: LP2951ACD-3.3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
98 pcs
196 pcs
588 pcs
1078 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LP2951ACD-3.3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256169 pcs Φύλλο δεδομένων LP2951ACD-3.3G.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα LP2951ACD-3.3G-ND
LP2951ACD-3.3GOS
LP2951ACD33G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αριθμός μέρους βάσης LP2951
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP2951ACD-3.3
LP2951ACD-3.3
Σε απόθεμα: 58080 pcs
Κατεβάστε: LP2951ACD-3.3.pdf
RFQ
LP2951ACD-3.0
LP2951ACD-3.0
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SOIC
Κατεβάστε: LP2951ACD-3.0.pdf
RFQ
LP2951ACD
LP2951ACD
Περιγραφή: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC