LP2950ACDT-3.3RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950ACDT-3.3RG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Φύλλα δεδομένων: LP2950ACDT-3.3RG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LP2950ACDT-3.3RG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226734 pcs Φύλλο δεδομένων LP2950ACDT-3.3RG.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα LP2950ACDT-3.3RGOSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -