LM385Z-2.5G
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Φύλλα δεδομένων: LM385Z-2.5G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM385Z-2.5G
Αριθμός εξαρτήματος LM385Z-2.5G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219859 pcs Φύλλο δεδομένων LM385Z-2.5G.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±3% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM385Z-2.5GOS
LM385Z25G
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±3% 20mA TO-92-3 Τρέχουσες - Προμήθεια -
Τρέχουσες - εξόδου 20mA Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA