LM385D-2.5R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: LM385D-2.5R2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM385D-2.5R2
Αριθμός εξαρτήματος LM385D-2.5R2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 120004 pcs Φύλλο δεδομένων LM385D-2.5R2.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±3% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Fixed
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms
Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±3% 20mA 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια -
Τρέχουσες - εξόδου 20mA Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA