LM385BZ-2.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Φύλλα δεδομένων: LM385BZ-2.5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM385BZ-2.5
Αριθμός εξαρτήματος LM385BZ-2.5 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4043 pcs Φύλλο δεδομένων LM385BZ-2.5.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±1.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM385BZ-2.5OS Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 20mA