LM385BD-2.5R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: LM385BD-2.5R2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM385BD-2.5R2
Αριθμός εξαρτήματος LM385BD-2.5R2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 104643 pcs Φύλλο δεδομένων LM385BD-2.5R2.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±1.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM385BD-2.5R2OSTR Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 20mA
Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA Αριθμός μέρους βάσης LM385B
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LM385BD-2.5
LM385BD-2.5