LM2575D2T-12R4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575D2T-12R4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG MULT CONFIG INV 12V D2PAK
Φύλλα δεδομένων: LM2575D2T-12R4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LM2575D2T-12R4 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG MULT CONFIG INV 12V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4009 pcs Φύλλο δεδομένων LM2575D2T-12R4.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 4.75V Τάση - Εισόδου (Max) 40V
τοπολογία Buck, Boost, Buck-Boost σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK-5 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive or Negative
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Αλλαγή 52kHz Λεπτομερής περιγραφή Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Αριθμός μέρους βάσης LM2575
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LM2575D2T-12R4G
LM2575D2T-12R4G