LE25S40MB-AH
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOP
Φύλλα δεδομένων: LE25S40MB-AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LE25S40MB-AH
Αριθμός εξαρτήματος LE25S40MB-AH Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128174 pcs Φύλλο δεδομένων LE25S40MB-AH.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 8ms Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 1.95 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-SOP Συχνότητα ρολογιού 40MHz