KA78RM33TSTU
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Φύλλα δεδομένων: 1.KA78RM33TSTU.pdf2.KA78RM33TSTU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KA78RM33TSTU
Αριθμός εξαρτήματος KA78RM33TSTU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5804 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KA78RM33TSTU.pdf2.KA78RM33TSTU.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 10mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αριθμός μέρους βάσης KA78RM33
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KA78RM33