KA78R15CTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78R15CTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 15V 1A TO220F-4L
Φύλλα δεδομένων: KA78R15CTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KA78R15CTU
Αριθμός εξαρτήματος KA78R15CTU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 15V 1A TO220F-4L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139371 pcs Φύλλο δεδομένων KA78R15CTU.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 1A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 15V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F-4L Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4 Full Pack PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-220F-4L Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable