KA78M12RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78M12RTF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Φύλλα δεδομένων: KA78M12RTF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KA78M12RTF
Αριθμός εξαρτήματος KA78M12RTF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4698 pcs Φύλλο δεδομένων KA78M12RTF.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 2V @ 500mA (Typ) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA D-Pak
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA