IMD10AMT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN/PNP PREBIAS SC74R
Φύλλα δεδομένων: IMD10AMT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMD10AMT1G
Αριθμός εξαρτήματος IMD10AMT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 498392 pcs Φύλλο δεδομένων IMD10AMT1G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 1mA, 10mA
transistor Τύπος 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-74R
Σειρά - Αντίσταση - Βάση εκπομπού (R2) 10 kOhms
Αντίσταση - Βάση (R1) 13 kOhms, 130 Ohms Ισχύς - Max 285mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Αλλα ονόματα IMD10AMT1GOSCT τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση -
Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 500mA 285mW Surface Mount SC-74R DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 5V / 68 @ 100mA, 5V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500nA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 500mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IMD13160
IMD13160
Κατασκευαστές: Red Lion Controls
Περιγραφή: VOLTMETER 300VDC LED PANEL MOUNT
Σε απόθεμα: 193 pcs
Κατεβάστε: IMD13160.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 182 pcs
Κατεβάστε: IMD10162.pdf
RFQ
IMD14C
IMD14C
Κατασκευαστές: Crouzet
Περιγραφή: IPD FLATPAK 4MM NAMUR 2M