HMHA2801R3V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HMHA2801R3V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD
Φύλλα δεδομένων: HMHA2801R3V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HMHA2801R3V
Αριθμός εξαρτήματος HMHA2801R3V Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 286577 pcs Φύλλο δεδομένων HMHA2801R3V.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 80V Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.3V (Max) VCE Κορεσμός (Max) 300mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-Mini-Flat
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 3µs, 3µs
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Τύπος εξόδου Transistor Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου DC Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-Mini-Flat
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 80% @ 5mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 600% @ 5mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 50mA