HMA2701R3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HMA2701R3
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD
Φύλλα δεδομένων: HMA2701R3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HMA2701R3
Αριθμός εξαρτήματος HMA2701R3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4512 pcs Φύλλο δεδομένων HMA2701R3.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 40V Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.3V (Max) VCE Κορεσμός (Max) 300mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-Mini-Flat
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 3µs, 3µs
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Gull Wing
Τύπος εξόδου Transistor Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου DC Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-Mini-Flat
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 50% @ 5mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 300% @ 5mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 80mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 50mA