HLMPM200
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HLMPM200
Περιγραφή προϊόντος LED RED 4MM ROUND T/H
Φύλλα δεδομένων: HLMPM200.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLMPM200
Αριθμός εξαρτήματος HLMPM200 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή LED RED 4MM ROUND T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5344 pcs Φύλλο δεδομένων HLMPM200.pdf
Μήκος κύματος - Peak 635nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V Οπτική γωνία 135°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4mm FLAT TOP Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα HLMP-M200
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 5mcd Διαφάνεια φακού -
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 3.99mm φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 6.24mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Red LED Indication - Discrete 2.2V Radial
Τρέχουσες - Test 20mA Διαμόρφωση Standard