HLMP1300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HLMP1300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HLMP1300
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Φύλλα δεδομένων: HLMP1300.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLMP1300
Αριθμός εξαρτήματος HLMP1300 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5162 pcs Φύλλο δεδομένων HLMP1300.pdf
Μήκος κύματος - Peak 635nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Οπτική γωνία 90°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-1 Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα HLMP-1300
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 2mcd Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.00mm φακός χρώμα Red
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 6.30mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Red LED Indication - Discrete 2V Radial
Τρέχουσες - Test 10mA Διαμόρφωση Standard
Χρώμα Red Αριθμός μέρους βάσης HLMP1300
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HLMP1300
HLMP1300
Κατασκευαστές: Everlight Electronics
Σε απόθεμα: 926102 pcs
Κατεβάστε: HLMP1300.pdf
RFQ
HLMP1300102F
HLMP1300102F
Κατασκευαστές: Dialight
Περιγραφή: LED CBI 3MM ARRAY 1X2 RED TH