GBPC35005
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
GBPC35005 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GBPC35005
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE GPP 35A 50V GBPC
Φύλλα δεδομένων: GBPC35005.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBPC35005
Αριθμός εξαρτήματος GBPC35005 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 35A 50V GBPC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55658 pcs Φύλλο δεδομένων GBPC35005.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 17.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή GBPC
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 4-Square, GBPC Αλλα ονόματα GBPC35005FS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος QC Terminal
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V QC Terminal GBPC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 35A Αριθμός μέρους βάσης GBPC35005
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GBPC35005/1
GBPC35005/1
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: RECTIFIER BRIDGE 35A 50V GBPC
Σε απόθεμα: 5964 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
GBPC2510W-G
GBPC2510W-G
Κατασκευαστές: Comchip Technology
Περιγραφή: RECTIFIER BRIDGE 25A 1000V GBPCW
Κατεβάστε: GBPC2510W-G.pdf
RFQ
GBPC2510WTA
GBPC2510WTA
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 1KV 25A GBPC-W
Κατεβάστε: GBPC2510WTA.pdf
GBPC35005M T0G
GBPC35005M T0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 50V 35A GBPC-M
Κατεβάστε: GBPC35005M T0G.pdf
GBPC35005 T0G
GBPC35005 T0G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 35A GBPC
Κατεβάστε: GBPC35005 T0G.pdf
GBPC35005-G
GBPC35005-G
Κατεβάστε: GBPC35005-G.pdf
GBPC2510W T0G
GBPC2510W T0G
Κατεβάστε: GBPC2510W T0G.pdf
GBPC2510W(UM)E4/51
GBPC2510W(UM)E4/51
Περιγραφή: DIODE 1PH 25A 1000V GBPC-W
Κατεβάστε: GBPC2510W(UM)E4/51.pdf
GBPC2510W-E4/51
GBPC2510W-E4/51
Κατεβάστε: GBPC2510W-E4/51.pdf
GBPC35005-E4/1
GBPC35005-E4/1
Κατεβάστε: GBPC35005-E4/1.pdf
GBPC35005-E4/51
GBPC35005-E4/51
Περιγραφή: DIODE 1PH 35A 50V GBPC
Κατεβάστε: GBPC35005-E4/51.pdf
GBPC35005
GBPC35005
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 50V 35A GBPC
Κατεβάστε: GBPC35005.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών