FSBM20SH60A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMART POWER MODULE 20A SPM32-AA
Φύλλα δεδομένων: FSBM20SH60A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FSBM20SH60A
Αριθμός εξαρτήματος FSBM20SH60A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή SMART POWER MODULE 20A SPM32-AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5888 pcs Φύλλο δεδομένων FSBM20SH60A.pdf
Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms Τάση 600V
Τύπος IGBT Σειρά SPM®
Συσκευασία / υπόθεση 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Αλλα ονόματα FSBM20SH60A_NL
FSBM20SH60A_NL-ND
Λεπτομερής περιγραφή Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) Ρεύμα 20A